Η ΔΕΔΔΗΕ ανακοινώνει ότι λόγω εκτέλεσης απαραίτητων τεχνικών εργασιών, θα γίνει διακοπή του ηλεκτρικού ρεύματος στις 03 – 09 – 2019 από 10:00 έως 13:00 περίπου στις εξής περιοχές:
Στην περιοχή του 2ου Δημοτικού Σχολείου Καρπενησίου (Καρπενησιώτου & Στεφ. Γρανίτσα)
Η επανατροφοδότηση θα γίνει χωρίς προειδοποίηση, και μπορεί να γίνει και πριν από την αναγραφόμενη ώρα, γι΄αυτό λοιπόν οι εγκαταστάσεις και τα δίκτυα θα πρέπει να θεωρούνται ότι ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΥΠΟ ΤΑΣΗ.
Για λόγους ασφαλείας απαγορεύεται η προσέγγιση στους αγωγούς ή σε άλλα στοιχεία του δικτύου, έστω και αν βρίσκονται στο έδαφος.