Ο Κολυμβητικός Όμιλος Καρπενησίου σας προσκαλεί στην ετήσια κοπή πίτας που θα πραγματοποιηθεί στην καφετέρια «Cinema», την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017, στις 7.00 μ.μ.
Με τιμή,
Το Δ.Σ. του ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
Ο Κολυμβητικός Όμιλος Καρπενησίου σας προσκαλεί στην ετήσια κοπή πίτας που θα πραγματοποιηθεί στην καφετέρια «Cinema», την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017, στις 7.00 μ.μ.
Με τιμή,
Το Δ.Σ. του ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, μετά τη συνάντηση του προεδρείου του την Τρίτη 16 Ιουλίου με την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας,
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Χρηματοδότηση 792.000 ευρώ για την 3ετη λειτουργία Κέντρων Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας για Άτομα με Αναπηρίες