Με την κάμερα του συμβαίνει τώρα επισκεφτήκαμε την σύγχρονη κτηνοτροφική μονάδα του Ιωάννη Μαυραγάννη που βρίσκεται στο καρπενήσι. Στην ευγενική συνέντευξη που μας παραχώρησε ο κ.Μαυραγάννης μιλάει για τη θέση της φάρμας που επιτρέπει την εκτροφή βοοειδών και αμνοεριφίων σε ένα άριστο περιβάλλον. Τα ζώα μεγαλώνουν σε ελεύθερο ελεγχόμενο χώρο κάτω από ιδανικές συνθήκες. Η μονάδα είναι επισκέψιμη για το κοινό κατόπιν συνεννοήσεως. Προμηθευτείτε τα φρέσκα κρέατα απο το κρεοπωλείο στην οδό Αθανασίου Καρπενησιώτη και Κοσμά Αιτωλού στον πεζόδρομο.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο