Από το Δήμο Καρπενησίου ανακοινώνεται ότι επειδή το Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2017 τιμάται η μνήμη του Αγίου Νικολάου του Καρπενησιώτη και η ημέρα αυτή έχει καθιερωθεί ως ημέρα τοπικής αργίας, η λαϊκή αγορά θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο