Με μια μαγική συναυλία ξεκίνησαν οι Γιορτές Χειμώνα 2018-2019 στον Δήμο Καρπενησίου.
Τραγουδώντας όλες τις μεγάλες του επιτυχίες και όχι μόνο ο Κώστας Μαρτάκης ο ταλαντούχος καλλιτέχνης, παρέσυρε το κοινό του καρπενησίου που γέμισε ασφυκτικά τον χώρο του Συνεδριακού κέντρου,το βράδυ της Κυριακής 10/12 για να τον απολαύσει από κοντά! Ο Κώστας Μαρτάκης παρουσίασε ένα εντυπωσιακό live και αποθεώθηκε από τον κόσμο, που δεν σταμάτησε να τραγουδά μαζί του.