O 7ος Ευρυτάνειος δρόμος, που διοργάνωσε ο Σύλλογος Κρικελλιωτών Ευρυτάνων ¨Ο Άγιος Νικόλαος, πραγματοποιήθηκε και ολοκληρώθηκε με επιτυχία στις 20 Ιουλίου 2019 και ώρα 17:00 (μμ).
Ο αγώνας για πρώτη φορά έγινε υπό την αιγίδα του ΣΕΓΑΣ. Συνδιοργανωτές του αγώνα ήταν η Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδος, ο Ο.Π.Α.ΣΤ.Ε. και ο Δήμος Καρπενησίου.
Ο Σύλλογος Κρικελλιωτών Ευρυτάνων ¨Ο Άγιος Νικόλαος¨ευχαριστεί τους δρομείς αθλητές που συμμετείχαν στον αγώνα, τους συνδιοργανωτές και τους χορηγούς της εκδήλωσης , καθώς και την Αστυνομική Δ/νση Ευρυτανίας, την Πυροσβεστική Υπηρεσία το Ε.Κ.Α.Β. Καρπενησίου και τον Ε.Ε.Σ. Λαμίας, που συνέβαλαν στην επιτυχία της διοργάνωσης.
Χορηγός για 7η συνεχόμενη φορά το Ράδιο Καρπενήσι 97,5 fm.
Φωτογραφικό υλικό μπορείτε να δείτε στο:
http://sendanywhe.re/37E7MJDC….
Εδώ μπορείτε να δείτε τα επίσημα αποτελέσματα του αγώνα :
https://www.fitwaytiming.gr/…/a…/324-7os-evrytaneios-dromos…