Το Σαββατοκύριακο 1 & 2 Φεβρουαρίου θα λειτουργήσουν οι πίστες Θησέας ,Τάκης Φλέγγας και ο Ταινιόδρομος.Δυστυχώς το χιόνι δεν επαρκεί να ανοίξουν όλες οι πίστες και οι αναβατήρες ωστόσο υπάρχει αισιοδοξία για μια φυσιολογική λειτουργία του χιονοδρομικού απο την ερχόμενη Πέμπτη 6/2, που σύμφωνα με την ΕΜΥ θα υπάρχει μια καλή χιόνωση και αρκετά χαμηλές θερμοκρασίες για να κρατήσουν το χιόνι.
Φωτό:Πανος Καραγιάννης