Με αφορμή την κυκλοφορία του λευκώματος του ΜΙΜΗ ΔΟΜΑΖΟΥ, «Μυστικά και …άλλες αποκαλύψεις» ένας από τους μεγαλύτερους Έλληνες ποδοσφαιριστές όλων των εποχών, φιλοξενήθηκε σήμερα στο Καρπενήσι. Ο Δήμος Καρπενησίου τίμησε τον Μίμη Δομάζο για την προσφορά του στο ποδόσφαιρο και στον αθλητισμό της χώρας μας, ενώ ο ίδιος αναφέρθηκε τόσο στο λεύκωμα, όσο και σε πολλά άγνωστα γεγονότα της εποχής.
Παράλληλα, κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης προβλήθηκε και ταινία – αφιέρωμα από τη ζωή του, ενώ ο Μίμης Δομάζος είχε την ευκαιρία να μιλήσει και με παλιούς αθλητές παράγοντες, αλλά και φιλάθλους του ποδοσφαίρου.
Χορηγός επικοινωνίας ήταν το Ράδιο Καρπενήσι 97,5
ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ:Πάνος Καραγιάννης