Την Πέμπτη 19 Απριλίου και ώρα 10:00πμ – 12:00μμ, θα πραγματοποιηθεί ομιλία με θέμα «Χιονοδρομία και Ολυμπιακοί Αγώνες» στο Γυμνάσιο Κερασοχωρίου. Βασικός ομιλητής θα είναι ο Ευρυτάνας πρωταθλητής Ελλάδος και αθλητής του ΕΟΣ Καρπενησίου – Ιωάννης Αντωνίου.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο