Χρόνια πολλά σε όλους τους ηλικιωμένους ευχήθηκε ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης στα ΚΑΠΗ του Δήμου μας με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Ηλικιωμένων. Δηλώνοντας ότι είμαστε πάντα δίπλα σε αυτούς τους ανθρώπους που μας στηρίζουν και μας δίνουν θάρρος καθημερινά με το χαμόγελό τους, τη σοφία και την εμπειρία τους! Ευχαριστούμε θερμά τα παιδιά και το προσωπικό του ΚΔΑΠ ΜΕΑ Ανεμώνη για την κατασκευή ενός ξύλινου ρολογιού που χάρισαν στα ΚΑΠΗ.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο