Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος η σημερινή και το ΚΔΑΠ ΜΕΑ του Δήμου μας, όπως κάθε χρόνο, πρόσφερε στους συμπολίτες μας γλαστράκια με ιδιόχειρο ξύλινο ήλιο να τα κοσμούν, ευαισθητοποιώντας όλους τους δημότες μας στην Προστασία του Περιβάλλοντος.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο