Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα των Παιδικών Σταθμών του Δήμου Καρπενησίου Σχολικού Έτους 2017-2018 στο site του Δήμου. Να τονίσουμε ότι δεν υφίσταται λόγος ανησυχίας για όσους δεν είδαν το όνομά τους στη λίστα, καθώς θα απορροφηθούν όλα τα παιδιά και από τη Δράση της ΕΕΤΑΑ “ Εναρμόνιση οικογενειακής και επαγγελματικής ζωής 2017-2018” που δεν έχουν συμπεριληφθεί στην κατάσταση με τα αποτελέσματα των παοδικών σταθμών, από την 1η Σεπτεμβρίου 2017.