Με μια σεμνή τελετή έγινε σήμερα το πρωί η παράδοση και παραλαβή της διοίκησης του Νοσοκομείου Καρπενησίου. Ο απερχόμενος διοικητής κ.Σταύρος Κουταλιανός αφού ευχαρίστησε τους εργαζόμενους για την συνεργασία τους ,ευχήθηκε στον κ. Καρατσίκη να είναι καλά για να συνεχίσει το έργο που έχει γίνει τα τελευταία 3,5 χρόνια. Ο κ.Καρατσίκης τον ευχαρίστησε για την προσφορά του λέγοντας ότι :”Με την καθημερινή παρουσία σου και το έργο που έχει γίνει, έχεις βάλει ψηλά τον πήχη και θα πρέπει να μην το ρίξουμε”.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο