Το τρία στα τρία έκανε το Kαρπενήσι Futsal στη Β΄ Εθνική ποδοσφαίρου σάλας. Η νεοσύστατη Ευρυτανική ομάδα νίκησε εντός έδρας την Αναγέννηση θρακομακεδόνων με 9-6. Αξίζει να σημειωθεί πως οι ομάδες πραγματοποίησαν μια καταπληκτική εμφάνιση και πρόσφεραν γκολ και θέαμα !Υπήρξαν ωστόσο δύο σοβαρά τραυματίες οι οποίοι και αποχώρησαν από το γήπεδο . Τους ευχόμαστε περαστικά!
Για το Kαρπενήσι Futsal σκόραραν:
Μπακαλίδης 5′
Παχής 11’37’
Ζαχαράκης 20’20’
Κατσαδούρος 23’35’36’40’
Για την Αναγέννηση θρακομακεδόνων σκόραραν:
Τζιουβέλης 9′
Φραγκίσκο Αυλητή 13’19’
Γιαλίτσης 15’20’
Ηρακλής Αυλητής 28′
Φωτό: Πάνος Καραγιάννης