Ο Δήμος Καρπενησίου αφουγκραζόμενος τις ανάγκες των καιρών και των δημοτών και θέλοντας να προσφέρει στους δημότες του, πραγματοποιεί προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης προκειμένου να καλύψει τις ανάγκες των Περιφερειακών Ιατρείων που λειτουργούν στον Δήμο μας. Με αυτόν τον τρόπο δείχνουμε έμπρακτα ότι η παρουσία αγροτικών γιατρών στα απομακρυσμένα χωριά μας αποτελεί προτεραιότητα για τη Δημοτική Αρχή.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο