Επικοινωνήσαμε με εθελοντές και συλλόγους της πόλης μας και ενώνουμε τις δυνάμεις μας συμμετέχοντας σε ακόμα μια πανελλαδική δράση προώθησης του εθελοντισμού και στέλνοντας το μήνυμα ” Γίνε η αλλαγή που περιμένεις”! Την Κυριακή 29 Απριλίου 2018 και ώρα 11:00 συντονιζόμαστε στο “Let’s do it Greece” στη μεγαλύτερη ταυτόχρονη περιβαλλοντική δράση της χώρας, καθαρίζοντας και δεντροφυτεύοντας όλοι μαζί τον λόφο του Αγίου Δημητρίου. Νιώθουμε τον παλμό της εθελοντικής οικογένειας του Let’s do it Greece και γινόμαστε η αλλαγή που περιμένουμε!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο