Ένα μοναδικό αποκριάτικο πάρτι θα στηθεί φέτος τις Απόκριες στην Κεντρική Πλατεία Καρπενησίου, το « Squarepartymasqueedition» είναι γεγονός και υπόσχεται πολύ κέφι, χορό και διασκέδαση. Στο πλαίσιο αυτό ο Δήμος Καρπενησίου διαθέτει σε όποιον σύλλογο ή φορέα επιθυμεί, τα ξύλινα σπιτάκια της Κεντρικής Πλατείας για να τα επανδρώσουν με πρωτότυπες αποκριάτικες εμφανίσεις. Στο τέλος της βραδιάς, θα κληρωθεί ένα μεγάλο δώρο έκπληξη μεταξύ των μελών που θα συμμετάσχουν. Για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχών μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλέφωνο: 2237350043.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο