Στις φλόγες τυλίχθηκε για άγνωστους μέχρι στιγμής λόγους καφέ ψησταριά λίγο πιο έξω από το χωριό Τοπόλιανα.
Οι ιδιοκτήτες του καταστήματος περιόρισαν την φωτιά μέχρι την άμεση επέμβαση ενός πυροσβεστικού οχήματος από την ΠΥ Καρπενησίου με τρεις άντρες οι οποίοι και την έσβησαν εντελώς. Ωστόσο ένα κομμάτι του μαγαζιού καταστράφηκε ολοσχερώς ,ευτυχώς χωρίς να κινδυνέψουν ανθρώπινες ζωές.
ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ:Πάνος Καραγιάννης