Επίσκεψη στην πόλη του Καρπενησίου θα πραγματοποιήσει αύριο Τετάρτη 10 Απριλίου 2019 ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Στερεάς Ελλάδας και επικεφαλής του συνδυασμού “Επιμένουμε στην Καρδιά της Ελλάδας” κ. Φάνης Σπανός, συνοδευόμενος από υποψηφίους Περιφερειακούς συμβούλους της Ευρυτανίας. Την ίδια μέρα θα πραγματοποιηθεί επίσης και η εκδήλωση για την παρουσίαση των υποψήφιων Περιφερειακών Συμβούλων Ευρυτανίας.
Ακολουθεί το πρόγραμμα της ημέρας:
⦁ 09:00 Δημαρχείο
⦁ 09:30 Δασαρχείο
⦁ 10:30 Ιερά Μητρόπολη
⦁ 11:00 Γηροκομείο
⦁ 11:30 Γενικό Νοσοκομείο Καρπενησίου
⦁ 12:00 Πυροσβεστική Υπηρεσία
⦁ 12:30 Π.Ε. Ευρυτανίας
⦁ 13:00 Αστυνομικό Τμήμα
⦁ 14:00 Συνάντηση με Φορείς & Συλλόγους / Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου
⦁ 19:30 Εκδήλωση Παρουσίασης Συνδυασμού / Συνεδριακό Κέντρο Δήμου Καρπενησίου