«Ο θεσμός του Προέδρου της Δημοκρατίας. Η εκλογή και οι πολιτικά καίριες αρμοδιότητες. Σε αναζήτηση μίας νέας συνισταμένης»ήταν το θέμα που ανέπτυξε ο συμπατριώτης μας, Δικηγόρος – Διδάκτωρ Νομικής
Ειδικός Επιστήμονας στο Συνήγορο του Πολίτη, Κωνσταντίνος Γ. Μπακογιάννης,σήμερα Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 11:30 στo Εργατικό Κέντρο Καρπενησίου,σε κάλεσμα του δικηγορικού συλλόγου Ευρυτανίας.
ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ :Πάνος Καραγιάννης