ΤΡΙΤΗ 13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ STREET PARTY LIVE
Πεζόδρομος Ζηνοπούλου | Ώρα 20:30
Αύριο Τρίτη 13 Αυγούστου βγαίνουμε στους δρόμους και πιο συγκεκριμένα στην οδό Ζηνοπούλου για να απολαύσουμε μια καλοκαιρινή βραδιά, στο Street Party του Δήμου Καρπενησίου!
Δροσιζόμαστε με ποτά και cocktails απο τα υπαίθρια bars!
Ο Γιάννης Ιερεμίας έρχεται να απογειώσει το πάρτι τραγουδώντας για εμάς αγαπημένες επιτυχίες και να ανεβάσει το θερμόμετρο της διασκέδασης παρουσιάζοντας ένα άκρως καλοκαιρινό ξεσηκωτικό πρόγραμμα.
Χορηγός Επικοινωνίας :Ράδιο Καρπενήσι 97,5
#ΓιάννηςΙερεμίας #streetparty #karpenissi #live