Ο καιρός επέτρεψε την πραγματοποίηση του πρώτου streetpartyτου 2017! Πλήθος κόσμου αψήφισε το κρύο και βγήκε στους δρόμους για να διασκεδάσει με τους ρυθμούς των Dj’sτης πόλης μας, με πολύ χορό και να απολαύσει ζεστά ποτά από τα υπαίθρια barsπου είχαν στηθεί, ενώ οι φωτιές που είχαν αναφτεί κατά μήκος της Ζηνοπούλου ζέσταιναν την παγωμένη βραδιά! Για ακόμα μία φορά το κέντρο της πόλης μεταμορφώθηκε προσφέροντας μοναδικές χειμωνιάτικες στιγμές σε ντόπιους και επισκέπτες!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο