Ο Σύλλογος Γυναικών Ευρυτανίας διοργανώνει όπως και κάθε χρόνο Πασχαλινό bazzar Αγάπης με φιλανθρωπικό σκοπό στα Γραφεία του Συλλόγου (εργατικές κατοικίες 2) απο 9 Απριλίου έως τις 12 Απριλίου από τις 5-9 μ.μ. Εκεί σας περιμένει ένας χώρος με πλούσια δώρα για να χαρίζετε στα αγαπημένα σας πρόσωπα!
Ευχόμαστε σε όλα τα μέλη και τους φίλους του Συλλόγου το Αναστάσιμο φως να γεμίζει με αγάπη τις καρδιές όλων! Καλό Πάσχα!!!!
Για πληροφορίες στο τηλ. 6977845771