Αρνητικό βγήκε το τέστ του 50χρονου άνδρα ,μόνιμο κάτοικο καρπενησίου,ο οποίος πήγε μόνος του στο Γενικό Νοσοκομείο Καρπενησίου με συμπτώματα πυρετού και δύσπνοιας.
Αρνητικό βγήκε το τέστ του 50χρονου άνδρα ,μόνιμο κάτοικο καρπενησίου,ο οποίος πήγε μόνος του στο Γενικό Νοσοκομείο Καρπενησίου με συμπτώματα πυρετού και δύσπνοιας.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Το Διοικητικό Συμβούλιο του Πανελλήνιου Ιατρικού Συλλόγου, μετά τη συνάντηση του προεδρείου του την Τρίτη 16 Ιουλίου με την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας,
Ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΦΑΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Χρηματοδότηση 792.000 ευρώ για την 3ετη λειτουργία Κέντρων Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας για Άτομα με Αναπηρίες