Τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε τις πρωινές ώρες σήμερα Παρασκευή 19/6 στους Πρόποδες της Χελιδόνας. Αυτοκίνητο τύπου τζιπ που οδηγούσε 75χρονος,εξετράπη της πορείας του και ανετράπη. Στο τζιπ επέβαιναν δύο άντρες,όπου ο ένας εκ των δύο τραυματίστηκε ελαφρά, και μεταφέρθηκε για προληπτικούς λόγους στο Γενικό Νοσοκομείο Καρπενησίου. Στο σημείο έσπευσαν 2 οχήματα και 5 άνδρες της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Καρπενησίου, το ΕΚΑΒ, και η Αστυνομία.
Φωτό:Πάνος Καραγιάννης
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου