Υποδεχτήκαμε σήμερα με χαρά στο Δημαρχείο Καρπενησίου τον Γιάννη Αντωνίου και τον συγχαρήκαμε θερμά για τη συμμετοχή του στους Χειμερινούς Ολυμπιακούς Αγώνες 2018. Συνομιλήσαμε μαζί του και μας έβαλε στο κλίμα των αγώνων και στις δυσκολίες που αντμετώπισε.Εμείς του ευχηθήκαμε καλή συνέχεια γιατί η επιτυχία του αυτή ήταν μόνο η αρχή και τα μεγαλύτερα έρχονται. Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το καλοκαίρι στα εγκαίνια του Μουσείου Βουνού όπου θα τον τιμήσουμε όπως του αξίζει!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο