Το Σάββατο 6 Μαΐου ο Δήμαρχος Καρπενησίου κ. Νίκος Σουλιώτης καλωσόρισε τους μεταπτυχιακούς φοιτητές των τμημάτων Νομικής Αθήνας και Θεσσαλονίκης στο Ιστορικό-Λαογραφικό Μουσείο Παλαιού Μικρού Χωριού και τους ευχήθηκε καλή επιτυχία στις σπουδές τους και καλή σταδιοδρομία. Η συνάντηση των μεταπτυχιακών φοιτητών πραγματοποιήθηκε στον Δήμο μας στα πλαίσια παρουσίασης των εργασιών τους στους καθηγητές τους κ. Αλιβιζάτο και κ. Μαντζούφα και παρουσία σημαντικών Συνταγματολόγων της χώρας μας. Ευχαριστούμε θερμά τους Καθηγητές για την επιλογή της περιοχής μας για τη διενέργεια των εργασιών τους.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο