ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ:
Υποδεχτήκαμε σήμερα τον Περιφερειακό Πυροσβεστικό Διοικητή,Αρχιπύραρχο κ. Νικόλαο Μπάλση και τον Διοικητή των Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Ν. Ευρυτανίας κ. Σταύρο Φακίτσα και συζητήσαμε για την ανέγερση κτιρίου στέγασης των υπηρεσιών σε οικόπεδο που έχει παραχωρηθεί από τον Δήμο Καρπενησίου στην επέκταση σχεδίου πόλης. Υπήρξε δέσμευση για στήριξη της προσπάθειας ώστε σύντομα η Πυροσβεστική Υπηρεσία να έχει δικό της σπίτι.
Eπιμέλεια:Έλενα Κανέλλου