Μια πολύ όμορφη βραδιά γεμάτη μουσική και τραγούδι , μας χάρισαν το μουσικό σύνολο μαθητών υπό τη διεύθυνση του κ. Καβατζόπουλου με τίτλο “Thethrills ….aregone”, που πραγματοποιήθηκε στο Συνεδριακό Κέντρο. Τα χρήματα που συγκεντρώθηκαν από την μουσική εκδήλωση δόθηκαν στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Καρπενησίου , μιας και ήταν και ο σκοπός της εκδήλωσης. Ο Δήμος Καρπενησίου συγχαίρει και ευχαριστεί τον κ.Καβατζόπουλο και τους συντελεστές της μουσικής βραδιάς για την πρωτοβουλία αυτή και ευχαριστεί και όλους όσους παρευρέθηκαν εκεί και στήριξαν οικονομικά το Κοινωνικό Παντοπωλείο.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο