Θερμά συγχαρητήρια στον Γιάννη Αντωνίου που μετά από τη σημαντική κατάταξή του στους Χειμερινούς Ολυμπιακούς Αγώνες,αναδείχθηκε Πρωταθλητής Ελλάδας στο σλάλομ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών που διεξάγεται στη Βίγλα Πισοδερίου.Γιάννη συνεχίζεις να μας κάνεις υπερήφανους!Πολλά συγχαρητήρια!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο