Θετικός στον κορωνοϊό είναι ο δήμαρχος Καρπενησίου και πρόεδρος της ΚΕΔΕ Νίκος Σουλιώτης που μετά το αποτέλεσμα του τεστ PCR το ανακοίνωσε ο ίδιος μέσω Facebook.
Η ανάρτηση του:
ΕΜΕΝΑ Ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ, ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΚΟΡΩΝΟΙΟ..(ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΡΙΝ 20 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΔΟΣΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΗΠΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ…)
ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΥΓΕΙΑ …. ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ… ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ…
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!