Ο Θοδωρής Φέρρης μας κάνει… «Χίλια Κομμάτια» με τη νέα του επιτυχία!
Ο επιτυχημένος και πιο ερωτικός καλλιτέχνης της γενιάς του βάζει για ακόμα μία φορά τον ξεχωριστό ρυθμό του σε ένα τραγούδι γεμάτο έντονο συναίσθημα.
το μεταξύ, αυτή την περίοδο ο Θοδωρής Φέρρης συνεχίζει τις επιτυχημένες εμφανίσεις του στο «Romeo Club» κάθε Παρασκευή και Σάββατο, που έγιναν πόλος έλξης και sold out από το πρώτο διήμερο. Μαζί του είναι η Κατερίνα Λιόλιου και συμμετέχουν οι Ανδρομάχη, Γιάννης Γρόσης και Ματίνα Ζάρα.