Σχετικά με την διαρρεούση παραπληροφόρηση, ότι αύριο Κυριακή 5/5/2019, θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της υποψηφίας Δημάρχου Αγράφων κας Χρύσας Σουλιώτη στην Δυτική Φραγκίστα, με σημερινή της ανακοίνωση ενημερώνει τους φίλους του συνδυασμού ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΓΡΑΦΩΝ, ότι ουδέποτε προέβη σε τέτοια ανακοίνωση. Χαρακτηριστηκά αναφέρει :Προφανώς η πληροφορία αποτελεί λανθασμένη ερμηνεία, από τοπική εφημερίδα και social media, δικής μου ανακοίνωσης στην οποία δήλωνα ότι μετά την κατάθεση του συνδυασμού μας, που έχει καταληκτική ημερομηνία 5/5/2019, θα πραγματοποιηθούν τα εγκαίνια του εκλογικού μας κέντρου.
Κατόπιν τούτου σας ενημερώνω ότι θα προβώ σε επίσημη ανακοίνωση της ημέρας και ώρας εγκαινίων του εκλογικού μας γραφείου, και θα χαρώ πολύ να βρίσκεστε όλοι κοντά μας.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο