Το Σάββατο 16 και Κυριακή 17 Οκτωβρίου 2021 θα διεξαχθεί το 4 ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Βελγικών Ποιμενικών στο Αθλητικό Κέντρο Καρπενησίου από τον Κυνοφιλικό Όμιλο Βελγικών Ποιμενικών Ελλάδας , σε συνεργασία με τον Δήμο Καρπενησίου και την Αντιπεριφέρεια Π.Ε. Ευρυτανίας.
Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν με την τήρηση όλων των υγειονομικών πρωτοκόλλων σύμφωνα με τις οδηγίες της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού και της Πολιτικής Προστασίας.
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου