Με αφορμή την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς, θα ήθελα να ευχηθώ στους μαθητές μία δημιουργική χρονιά με άξονα τις φιλοδοξίες, τα όνειρα και τα ταλέντα τους. Εύχομαι επίσης σε εκπαιδευτικούς και γονείς, καλή δύναμη στο έργο τους. Ο Δήμος Αγράφων θα είναι και φέτος δίπλα στους μαθητές της Δυτικής Ευρυτανίας, δίπλα τους σε όποιο εμπόδιο τυχόν ανακύψει.
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο