O Δήμος Καρπενησίου καλωσορίζει το Rally Acropolis με την ιστορική διαδρομή του Ταρζάν. Ο Δήμαρχος Καρπενησίου συγχαίρει όσους συνέταξαν τον ολοκληρωμένο φάκελο και όλους όσους στήριξαν την προσπάθεια αυτή.Ευχαριστεί τον Πρωθυπουργό κ. Κυριάκο Μητσοτάκη,τον Υφυπουργό Αθλητισμού κ. Λευτέρη Αυγενάκη και τονίζει πως ο Δήμος Καρπενησίου θα είναι παρών για να συνδράμει στην αρτιότερη δυνατή διοργάνωση και επιτυχία του αγώνα, έτσι ώστε το Rally Acropolis να καθιερωθεί και πάλι στην ατζέντα των αγώνων WRC και να μείνει αξέχαστο σε όλους τους φίλους του μηχανοκίνητου αθλητισμού.
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου