Υπογράφτηκε σήμερα η σύμβαση του υποέργου “ Κατασκευή Δικτύων Ύδρευσης- Αποχέτευσης στις περιοχές επέκτασης του σχεδίου πόλης Καρπενησίου προϋπολογισμού 1.100.000 € το οποίο αποτελεί τμήμα του υποέργου “ Ολοκληρωμένη Διαχείριση λυμάτων Δήμου Καρπενησίου” και χρηματοδοτείται από το ΕΣΠΑ. Με το έργο αυτό πρόκειται να κατασκευαστούν δίκτυα ύδρευσης, αποχέτευσης και ομβρίων στις περιοχές “ Παλιάμπελα” και “ Μύλοι”.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο