Εν όψει της εορτής των Χριστουγέννων ,όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στις 16 και 17 Δεκεμβρίου 2021 το Γενικό Φιλόπτωχο Ταμείο της Ιεράς Μητρόπολης Καρπενησίου θα προσφέρει εiδη πρώτης ανάγκης τόσο σε οικογένειες του Καρπενησίου όσο και των χωριών της Ευρυτανίας.
Να θυμίσουμε πως το Γ.Φ.Τ της Ιεράς Μητρόπολης Καρπενησίου λειτουργεί χάρη στις γενναιόδωρες προσφορές ιδιωτών και τοπικών φορέων.
ΕπιμέλειαΈλενα Κανέλλου