Πρεμιέρα χθες Τετάρτη 16/11 για τη νεοσύστατη γυναικεία ομάδα futsal karpenisi , στη 1η Αγωνιστική Women’s futsal championship που διεξήχθη στο Δημοτικό Στάδιο Καισαριανής στην Αθήνα.
Η ομάδα του Δημήτρη Κολλημένου αναμετρήθηκε με την ομάδα της Δράμας (Δόξα 2016) και ενω τα κορίτσια μας πραγματοποίησαν μια εξαιρετική εμφάνιση απέναντι στις έμπειρες Δραμινές δεν τα κατάφεραν και ηττήθηκαν με σκορ 5-4.
Δείτε Φωτό & Βίντεο:
Επιμέλεια:Έλενα Κανέλλου