Το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου θα βρεθεί στην πόλη του Καρπενησίου ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας Κυριάκος Μητσοτάκης στο πλαίσιο των περιοδειών του στις μονοεδρικές περιφέρειες της χώρας..
Ο Αρχηγός της Αξιωματικής Αντιπολίτευσης κ. Μητσοτάκης θα δώσει το παρών στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΝΟΔΕ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ στο ξενοδοχείο AVARIS και ώρα 19:30.
Την Κυριακή 3 Φεβρουαρίου θα επισκεφτεί την πόλη της Λαμίας, όπου θα μιλήσει στο δημοτικό θέατρο Λαμίας στις 19.00 το απόγευμα, σε συγκέντρωση στην επίσημη ανακοίνωση της στήριξης της ΝΕΑΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ στον υποψήφιο Περιφερειάρχη Στερεάς Φάνη Σπανό.
#radiokarpenisi #koryfaia_syxnotita #enimerwsi #kyriakosMitsotakis #NeaDimokratia