Η 1η Γιορτή Τρύγου πραγματοποιήθηκε με απόλυτη επιτυχία στη Χελιδόνα Ευτυτανίας αποτέλεσμα της άψογης συνεργασίας του Δήμου με τον Πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας και τον Πολιτιστικό Σύλλογο Χελιδόνας.Μια διαδραστική γιορτή που περιελάμβανε όλη τη διαδικασία του τρύγου, από το πάτημα των σταφυλιιών μέχρι την παραγωγή του μούστου και του κρασιού, stand up comedy, πολλή ζωντανή μουσική , ακροβατικά και street food!Άλλη μια γιορτή που γίνεται θεσμός στα δρώμενα του τόπου μας!Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για τον επόμενο τρύγο!
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο