Σας προσκαλούμε στην 20η ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ που θα γίνει στην αίθουσα Συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στην οδό Ν. Τσιαμπούλα (κτίριο ΚΑΠΗ 3ος όροφος) στις 16-11-2016 ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:00 σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 67 του Ν.3852/2010 για συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα:
ΘΕΜΑ 1o: Ψήφιση προϋπολογισμού εσόδων – εξόδων οικονομικού έτους 2017
Εισηγητής: Αντιδήμαρχος κ.Κονιαβίτη
ΘΕΜΑ 2o: Ψήφιση Ολοκληρωμένου Πλαισίου Δράσης (Ο.Π.Δ.) προϋπολογισμού εσόδων – εξόδων οικονομικού έτους 2017
Εισηγητής: Αντιδήμαρχος κ.Κονιαβίτη
Ο πρόεδρος του Δ.Σ
Πέτρου Ιωάννης