Οι αθλητές του Άτλαντα έκλεισαν τον κύκλο αγώνων Odyssey challenge συμμετέχοντας και στον τρίτο αγώνα που διεξήχθει το Σαββατοκύριακο 5 και 6 Οκτωβρίου στην Πάργα. Οι αθλητές που έλαβαν μέρος ήταν οι Αντωνίου Σταύρος, Μάρκης Πάνος, Κωστής Ηλίας και Ηλίας Αποστόλου κάνοντας εξαιρετικούς χρόνους και μία προετοιμασία για τον επόμενο αγώνα που θα πραγματοποιηθεί στη Σπάρτη το Σαββατοκύριακο 2 & 3 Νοεμβρίου και είναι το παγκόσμιο Spartan race.
Σε αποκλειστικότητα μπορείτε να δείτε το επόμενο Logo το οποίο θα έχουν επάνω στις μπλούζες τους οι αθλητές του Άτλαντα στο Spartan Race το οποίο επιμελήθηκε ο Δημήτρης Κοκοτίνης. Και σε αυτόν τον αγώνα οι αθλητές τρέχουν για την Ευρυτανία και ιδιαίτερα για τα Άγραφα.