Σας γνωρίζουμε ότι το Σάββατο 14 Ιουλίου 2018 και ώρα 9 μμ θα πραγματοποιηθεί Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Φίλων Ερασιτεχνικής Αστρονομίας Ευρυτανίας, στον Προφήτη Ηλία στη Μυρίκη.
Με την ευκαιρία αυτή θα δούμε, ελεύθερα για το κοινό, τον έναστρο ουρανό (αναγνώριση αστερισμών και θέαση με τηλεσκόπιο των πλανητών Αφροδίτη, Δία, Κρόνου και Άρη) και μπορούμε προαιρετικά να έχουμε μαζί μας ένα μεζεδάκι και κάποιο ποτό.
Υπενθυμίζουμε ότι δεν υπάρχει οικονομική συνδρομή μελών, συνεπώς o κάθε ενδιαφερόμενος μπορεί να συμμετάσχει στην Συνέλευση.
Σας ευχαριστούμε
Εκ μέρους του ΔΣ