Λόγω της συνεχιζόμενης χιονόπτωσης και των πολύ ισχυρών ανέμων και παρόλο την προσπάθεια που καταβάλλεται από τις πρώτες πρωινές ώρες τόσο από την Δημοτική όσο και από την Περιφερειακή αρχή , η κατάσταση των δρόμων είναι επικίνδυνη χωρίς τη χρήση αντιολισθητικών αλυσίδων στο εθνικό και επαρχιακό δίκτυο.Παρακαλούνται οι πολίτες να περιορίσουν τις μετακινήσεις τους στις απολύτως απαραίτητες.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο