Απομακρύνεται από σήμερα Τετάρτη 2 Ιανουαρίου η πρώτη κακοκαιρία του νέου έτους «Ραφαήλ» η οποία απασχόλησε και την Ευρυτανία την Παραμονή όσο και ανήμερα την Πρωτοχρονιά του 2019. Τις πρώτες πρωινές ώρες το θερμόμετρο άγγιξε τους -8’C. Ιδιαίτερη προσοχή χρειάζεται να επιστήσουν οι πεζοί, καθώς τα μικρά δρομάκια της πόλης έχουν μετατραπεί σε παγοδρόμιο. Από τις βραδινές ώρες όμως, έρχεται από τα βορειοδυτικά το νέο κύμα κακοκαιρίας η «Σοφία» που θα αρχίσει να επηρεάσει και πάλι τη χώρα μας.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο