Ο Δήμος Καρπενησίου στα πλαίσια των προετοιμασιών για την υποδοχή των φετινών Γιορτών Χειμώνα, στολίζει την πόλη και τα χωριά του Δήμους μας, δημιουργώντας μια ζεστή χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα για τους ντόπιους και τους επισκέπτες της περιοχής μας. Στην προσπάθειά του αυτή, καλεί όλους τους καταστηματάρχες, τους επιχειρηματίες αλλά και τους δημότες του Δήμου Καρπενησίου, να γίνουν αρωγοί στον χριστουγεννιάτικο διάκοσμο, στολίζοντας ο καθένας τη γωνιά του, το κατάστημά του, την γειτονιά του. Ελάτε να δημιουργήσουμε μαζί την πιο όμορφα στολισμένη πόλη, γεμίζοντάς την με στολίδια και φωτάκια. Φτιάχνουμε ένα παραμυθένιο τοπίο που θα απολαύσουμε όλοι μας, αλλά και όλοι όσοι θα μας επισκεφτούν τις φετινές γιορτές! Στολίζουμε την πόλη μας γιορτινά, αλλάζουμε διάθεση.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο