Ευχαριστούμε πολύ για την άμεση ανταπόκρισή σας στη συγκέντρωση προϊόντων για τους πληγέντες από τις πυρκαγιές στην Αττική. Έπειτα από ανακοίνωση του Δήμου Ραφήνας- Πικερμίου ότι δεν χρειάζονται άλλα είδη πρώτης ανάγκης καθώς έχουν συγκεντρωθεί πάρα πολλά, σας γνωστοποιούμε ότι τα προϊόντα που συγκέντρωσε ο Δήμος Καρπενησίου θα μεταφερθούν στο Κοινωνικό Παντοπωλείο και θα διανεμηθούν στους δικαιούχους του.
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο