Την Πέμπτη 27 Ιουνίου, στο Γήπεδο του Tae Kwon Do, θα παρουσιαστεί το πιο ανατρεπτικό μουσικό θέαμα, στην 16η απονομή μουσικών βραβείων που διοργανώνεται από το Mad και την Coca-Cola. Αγαπημένοι καλλιτέχνες με εντυπωσιακά live acts και μοναδικές μουσικές συνεργασίες επί σκηνής θα απογειώσουν για ακόμα μία χρονιά το κοινό, στο εκρηκτικό show των Mad Video Music Awards by Coca-Cola! Τη μεγαλύτερη γιορτή της μουσικής παρουσιάζει ο Θέμης Γεωργαντάς.
Like και κοινοποίηση και πάρε μέρος στην κλήρωση για να δεις απο κοντά τους αγαπημένους σου καλλιτέχνες!