Το Σάββατο 11 και την Κυριακή 12 Μαρτίου 2017 ο Δημοτικός Κινηματογράφος θα λειτουργήσει κανονικά μετά την αντιμετώπιση του τεχνικού προβλήματος που προέκυψε. Οι ταινίες που θα προβληθούν αυτό το Σαββατοκύριακο είναι η ταινία κινουμένων σχεδίων « Τραγούδα» στις 18:00 και στις 20:00 η δραματική ταινία που ήταν προγραμματισμένη « Η Ρόζα της Σμύρνης».
![](https://975fm.b-cdn.net/wp-content/uploads/2024/07/Photoroom-20240719_191902-300x248.png)
Πρέπει να απολογηθείτε κ.Δήμαρχε.
Φάνηκαν ήδη τα πρώτα δείγματα γραφής και οι προτιμήσεις του νέου Δημάρχου. Έπειτα απο 35 χρόνια αδειάληπτης ενημέρωσης και ψυχαγωγίας στο Δήμο Καρπενησίου το Ράδιο